Odkryj swoje zdrowe piękno
Sprawdź naszą ofertę

Nanomezoterapia bezigłowa


Nanomezoterapia bezigłowa to bezpieczna i nieinwazyjna terapia, nie pozostawiająca ran na skórze. Zabiegi nonomezoterapii bezigłowej opierają się na zastosowaniu mikroprądów ,służących do odżywiania głęboko położonych komórek, drenażu limfatycznego, przyspieszenia metabolizmu i poprawy przepływu limfy i krążenia krwi.

Zabieg ten jest idealny dla skór bardzo wrażliwych, trądzikowych oraz hipoalergicznych, wymagających odbudowy i regeneracji.


ZAREZERWUJ WIZYTĘ ONLINE

Nanokrioterapia


Niska temperatura, wykorzystywana podczas zabiegu, wspomaga odnowę biologiczną ciała. Komórki skóry otrzymują więcej składników odżywczych, są lepiej dotlenione i szybciej się regenerują. Pobudzone chłodem krążenie powoduje szybsze spalanie w komórkach tłuszczowych, przez co stopniowo usuwany jest cellulit.

Skóra poddana działaniu zimna nie traci wilgoci, jej pory są zwężone, skóra staje się więc gładka i matowa, co ma kolosalne znaczenie w odbiorze estetycznym, zwłaszcza skór problematycznych u nastolatków i dorosłych. Zimno doskonale radzi sobie z obrzękami powstałymi podczas snu, workami i podpuchniętymi powiekami.


ZAREZERWUJ WIZYTĘ ONLINE

Frakcyjna Mezoterapia


Całkowicie bezbolesna oraz nowatorska technologia frakcjonowania skóry bez przerywania ciągłości naskórka, która eliminuje ból i krwawienie. W trakcie zabiegu stosuje się specjalne dyski z ’tępymi’ nanoigłami, które w niezwykle intensywny sposób stymulują skórę, zwiększają metabolizm i poprawiają ukrwienie oraz gwarantują intensywne wtłaczanie składników aktywnych, wykorzystując odpowiedni nacisk i ruch głowicy. Nowa technologia drgania o wysokiej częstotliwości, z wykorzystaniem nowoczesnych chipów komputerowych do sterowania prędkością wibracji i intensywnością nacisku, gwarantuje 100% skuteczność we wtłaczaniu substancji aktywnych.


EFEKTY ZABIEGU:

intensywna poprawa mikrokrążenia

stymulacja skóry do odnowy

działanie mikrozłuszcząjace

wygładzenie skóry

poprawa jędrności

zwiększenie elastyczności

poprawa owalu twarzy

zmniejszenie widoczności zmarszczek

stymulacja okolic oczu i wygładzenie ‚kurzych łapek’

redukcja blizn, rozstępów


ZAREZERWUJ WIZYTĘ ONLINE

Mikropeeling


Mikropeeling NANOCRYSTAL PEN gwarantuje skuteczne oczyszczenie skóry i przygotowanie jej do dalszych etapów wielu zabiegów. To idealna alternatywa dla zabiegów mikrodermabrazji lub złuszczania mechanicznego, z pominięciem efektów niepożądanych dla Klienta. Zabieg polecany szczególnie dla osób ze skórą naczyniową i atopową.


ZAREZERWUJ WIZYTĘ ONLINE

Thermogenique


Podstawowe cechy zabiegu, to: dokładne pomiary poszczególnych obszarów ciała, intensywny peeling ciała, innowacyjne składniki aktywne, specjalnie dobrane preparaty, efekt termogeniczny dzięki wykorzystaniu firmowych akcesoriów marki M'onduniq, firmowy masaż kształtujący sylwetkę, efekty widoczne już po pierwszym zabiegu (max -2 cm z danej partii) .


ZAREZERWUJ WIZYTĘ ONLINE

Fototerapia LED BLUE&GREEN


Światło niebieskie i zielone,które obecne jest podczs zabiegu ,wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwzapalne – hamuje rozwój stanów zapalnych u pacjentów z trądzikiem pospolitym i trądzikiem różowatym. Światło to jest w stanie niszczyć bakterie, nie naruszając tkanek skóry, a przy tym zminimalizować trądzik i leczyć go w okresie zapalnym, w stosunkowo krótkim czasie.


WSKAZANIA DO ZABIEGU:

skóra wymagająca regeneracji

skóra odwodniona

skóra podrażniona

skóra pozbawiona blasku

skóra wymagająca działań przeciwzmarszczkowych

skóra wymagająca liftingu i poprawy wyglądu owalu twarzy.

EFEKTY ZABIEGU:

ujędrnienie skóry

odżywienie głębokich warstw skóry

wyrównanie kolorytu

zmniejszenie wydzielania łoju

regeneracja


ZAREZERWUJ WIZYTĘ ONLINE

Nanokrystaliczna Radiofrekwencja BIPOLARNA


RF pozwala na rozwiązanie wielu problemów skóry i naskórka. Działa jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry. Oferuje istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia, likwidacji zmarszczek oraz blizn i rozstępów, jak również wyrównania powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Wykorzystuje prąd RF bipolarny, działający sub-ablacyjnie, umożliwiający wykonanie skutecznych i bezpiecznych zabiegów ablacyjnych i semi ablacyjnych, przy których nie występuje ryzyko poparzeń oraz przebarwień, powszechnie występujących przy zabiegach laserowych.


WSKAZANIA DO ZABIEGU:

skóra wymagająca regeneracji,

skóra odwodniona,

skóra podrażniona,

skóra pozbawiona blasku,

skóra wymagająca działań przeciwzmarszczkowych,

skóra wymagająca liftingu i poprawy wyglądu owalu twarzy.

EFEKTY ZABIEGU:

spłycenie zmarszczek,

ujędrnienie skóry,

poprawa elastyczności,

podniesienie owalu twarzy,

lifting podbródka,

niwelowanie efektu tzw. ‚drugiej brody’,

zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”,

odmłodzenie skóry,

skracanie włókien kolagenowych, namnażanie kolagenu i elastyny.


Podwyższona temperatura podczas zabiegu powoduje uruchomienie syntezy nowego kolagenu przez fibroblasty skóry właściwej, co skutkuje 30% przyrostem objętości włókien w skórze (w ciągu 2 do 6 miesięcy po zabiegu). Technologia RF daje długotrwałe efekty naprężenia i ujędrnienia tkanki skórnej do 5 lat.


ZAREZERWUJ WIZYTĘ ONLINE
 
 
Zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem

Napisz wiadomośćZadzwońFormularz: